90451 Nürnberg, Niemcy

Elektryk/pomocnik elektryka

Zakres obowiązków

  • konserwacja, diagnostyka i usuwanie usterek w układach sterowania (SPS), instalacjach kompensacyjnych, rozdzielaniach i silnikach
  • instalacja urządzeń przemysłowych
  • testowanie i tworzenie układów sterowania elektronicznego
  • praca na wysokościach do 8m (na podnośniku)

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego
  • wykształcenia zawodowego w dziedzinie specjalizacji
  • umiejętności samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
  • doświadczenia w obsłudze podnośników koszowych
  • samochodu na dojazd z miejsca zamieszkania do pracy

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę w systemie 3 zmianowym (dodatek za nocki)
  • stawkę od 13€ do 14€ netto /h
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • wyposażenie w ubrania robocze i narzędzia

KRAZ 6760

Opcjonalnie dodaj CV (plik PDF/Word, maksymalnie 10 Mb)
Sprawdź politykę prywatności

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

więcej